بند رخت استیل

بند رخت استيل ارایه شده در بازرگانی زنیت ساخت ایران با بدنه تمام استیل از نوع استیل نگیر میباشد. این موضوع را بسادگی میتوان با یک آهن ربا امتحان نمود. تمامي مفصل‌ها، اتصالات و پيچ و مهره‌هاي اين بند رخت كاملا فلزي و از جنس تمام استيل است و به هيچ عنوان دچار زنگ زدگي نمي‌شود . بند رخت‌هاي مشابه كه از عنوان «استيل با روكش كروم و براق» استفاده مي‌كنند، در واقع همان بند رختهای آهنی هستند که با روش آبکاری روکش کروم شده اند و به مرور زمان با از بین رفتن آبکاری دچار زنگ زدگی میشوند. اين بند رخت در قسمت بالایی آن داراي ۱۲ ميله و در قسمت زيرين داراي سه ميله براي آويز لباس‌ها ست،  اين در حالي ست كه سطوح فوقاني اين محصول با بهره‌مندي از دو مفصل پولادي، قابليت تنطيم زاويه را نيز دارد.

از ديگر ويژگي‌هاي اين بند رخت زيبا و تمام استيل، وزني بسيار كم است که حمل و نقل آن در خانه برای خانمهای خانه دار آسان میکند. همچنين جا گیری  بسيار كم اين محصول در هنگام جمع شدن به شما اين امكان را مي‌بخشد كه آن را در هر نقطه‌اي از منزل به آساني نگهداري كنيد. با خريد اين بند رخت اطمينان داشته باشيد كه مي‌توانيد تا سالها از خریدن بند رخت خیالتان راحت باشد.

از دیگر خصوصیات مهم این بند رخت میتوان به قابل تنظیم بودن آن اشاره کرد که استفاده از انرا در هر بالکن با هر اندازه ای سهل و اسان میسازد.چون ما به این محصول اطمینان صد در صدی از نظر کیفیت داریم، ۵ سال گارانتی بی قید و شرط از طرف بازرگانی زنیت برای این محصول در نظر  گرفته شده است .ضمنا شش عدد آویز یا جارختی با کیفیت مطلوب همراه این بند رخت استیل به عنوان هدیه داخل بسته بندی آن موجود است.

بند رخت تمام استیل زنیت