ظروف کریستال ایرنا لهستان

ظروف کریستال ایرنا لهستان دسته دیگری از محصولاتی است که بازرگانی زنیت یکی از اصلی ترین نمایندگان پخش آن در ایران است .برای آشنایی بیشتر شما با این محصولات توضیحاتی را ارائه میدهیم :

ظروف کریستال ایرنا لهستان که با لوگوی تجاری logo_irena_mainارائه میشود ، محصول کارخانه IRENA HOLDING GROUP SP. z o. o لهستان است در شهر اینوروتسواف واقع در مرکز لهستان واقع شده است و تاریخ تاسیس این کارخانه سال ۱۹۲۴ است.ظرف مدت ۱۵ سال از تاسیس این کارخانه تنوع محصولاتی که با نام تجاری IRENA تولید میشد به بیشتر از ۳۰۰۰ قلم رسید که نشان از گسترش سریع این کارخانه در آن زمان بود. این محصولات شامل انواع ظروف ، شیشه های جام ، شیشه های عطر و ادکلن و … میشد .به مرور زمان همراه با گسترش روزافزون ، کارخانه ایرنا تمرکز خود را بر روی ظروف کریستال با کیفیت بالا و شفاف گذاشت تا علاوه بر زیبایی از نظر قیمت نیز قابل استفاده برای عموم جامعه نیز باشد که این رویه تاکنون نیز ادامه  داشته است. آدرس وبسایت این کارخانه http://irenaco.eu میباشد.

تصاویر قدیمی از کارخانه ایرنا لهستان

تصاویر قدیمی از کارخانه ایرنا لهستان

محصولاتی که در بازرگانی زنیت ارائه میشوند شامل انواع شیرینی خوری و میوه خوری ، استکان ، پارچ و لیوان، نیم لیوان و انواع کریستال پتینه شده میباشد .

مجموعه شیرینی خوری و میوه خوری ایرنا لهستان

مجموعه ظروف پتینه ایرنا لهستان